powrót

1%

Szanowni Rodzice!

Pragnę serdecznie podziękować tym, którzy oddali na nasze przedszkole 1%.

W pierwszym roku tj. 2010 uzbieraliśmy tylko 374,50 zł, w roku 2011 już 2.972,68 zł minus składka członkowska 500,00 zł

 

Szczegółowy wydruk:

Suma środków dla danego Partnera wyliczona na podstawie list zbiorczych przesłanych przez Urzędy Skarbowe uwzględniająca określenie celu, wpisanego w formularzu PIT w rubryce dodatkowe informacje w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem nazwa Placówki lub numer identyfikacyjny

 

100% zebranych środków przekazanych przez Urząd Skarbowy ze wskazaniem na danego Partnera i zweryfikowane po dodatkowym udokumentowaniu przez Partnera.

 

Suma środków, których przekazanie zostało potwierdzone na indywidualnych poświadczeniach wypełnionych przez Podatników i dostarczonych do konkretnej Placówki, która miała na celu przedłożenie ich w Stowarzyszeniu do 30 lipca 2011r. (regulamin Akcji 2011 §2 pkt. 11.3).

 

Suma środków niewykorzystanych w poprzednich edycjach Akcji.

  • Składka członkowska: 500.00 zł

    Kwota 500 zł ze środków zebranych pobierana co roku od Partnera na poczet celów statutowych stowarzyszenia. Z płacenia Składki członkowskiej zwolnieni są Aktywni Partnerzy Stowarzyszenia. W przypadku nie zebrania 500 zł przez Partnera w danym roku, nie musi on dopłacać ze swoich środków kwoty pozostałej do wyrównania do progu kwotowego.

Kwota dokonanego przelewu na konto bankowe Partnera, zgodnie ze złożonym wnioskiem o dotację.

Środki opisane w sprawozdaniach złożonych przez Partnera i udokumentowanych fakturami/ rachunkami, wystawionymi na Partnera (regulamin Akcji 2011 §2 pkt. 10.4 F).

 

Suma środków niewykorzystanych w tej i w poprzednich Akcjach, które nie przepadają i zostaną ujęte w kwocie do wykorzystania w kolejnej edycji Akcji.

Jeszcze raz w imieniu dzieci i rady pedagogicznej składam  Wszystkim serdeczne podziękowanie i zachęcam do ponownego oddania 1% na nasze przedszkole. Proszę o włączenie rodzin i znajomych. Zebrane środki zbieramy na drugi plac zabaw dla naszych dzieci.