powrót

Dzieci

 Grupa I 

3 i 4-latki

 mgr Justyna Bednarczyk, mgr Danuta Woźniak, mgr Lucyna Siminiak

.
I rząd od góry od lewej: Jakub Górski, Natan Kurzyński, Trojan Cicek-Tabiś, Emilia Jędrkowiak, Gracjan Załachowski, Wiktoria Zborowska
II rząd od lewej: Aleksander Sydow, Adam Głąb, Jan Suszek, Maksymilian Wincenciak, Kacper Michalski
III rząd od lewej: Julia Jędrzejek, Matylda Zielińska, Gracjan Klimczyk, Jowita Soboń, Laura Maszewska, Oliwia Giza
Nieobecni: Ksawery Gallas, Zofia Jessa, Anna Kasperczyk, Wojciech Marciniak, Wojciech Słowicki, Anna Suchocka, Maria Suchocka, Ksawery Toruń

Grupa II 

4-latki

Elżbieta Wolff, mgr Ewa Wilczyńska

.
I rząd od góry od lewej: Julia Żak, Adam Kwiatkowski, Amelia Melnarowicz, Aleksander Superczyński, Martyna Religa, Patryk Szymczak
II rząd od lewej: Maksymilian Kulka, Maja Kaźmierska, Jan Głąb, Lena Wendland, Patryk Stypuła, Oliwia Wendland
III rząd od lewej: Oliwer Świderski, Franciszek Rozmarynowski, Julianna Sikorska, Kaja Rozmarynowska, Maja Jerzak-Januchowska, Wiktoria Wrzeszcz, Zofia Dymek, Aleksandra Nowak
Nieobecni:  Igor Góra, Nadia Jędrkowiak, Adam Michalski, Ignacy Nochowicz, Melania Nowak

Grupa III

4 i 5-latki

Grażyna Paluszkiewicz, mgr Ewa Wilczyńska, mgr Danuta Woźniak

.

I rząd od góry od lewej: Aleksy Migdalczyk, Igor Schmidt, Miłosz Stachera, Cyprian Staszak, Jakub Kapidura, Krystian Zabłocki, Eryk Maszewski, Kacper Mikołajewski, Aleksander Kinalski
II rząd od lewej: Ksawery Staszak, Antoni Szabuniewicz, Michał Jaworski, Ksawery Przybyła, Dylan Rajmund, Jakub Michalski, Mikołaj Wróbel-Kowalski
III rząd od lewej: Gabriela Bedołek, Laura Cierpicka, Sara Behrendt, Magdalena Jesse, Jagoda Rychlik
Nieobecni: Małgorzata Gorzuch, Julia Siemieniewska, Mikołaj Syguła, Marta Zwierzykowska

Grupa IV

5-latki

mgr Iwona Błachowicz, mgr Danuta Woźniak, mgr Grażyna Bojańska

.

.

I rząd od góry od lewej: Szymon Jessa, Adam Thomas, Dawid Łucki, Mateusz Rutkowski, Franciszek Rabczak, Jan  Zacharczuk, Gracjan Łucki, Wojciech Szlecht, Paweł Ignaczak, Marcel Rzepecki, Marcus Kozłowski, Tymon Antczak
II rząd od lewej: Julia Politowska, Melania Wiśniewska, Agata Olejniczak, Julia Zacharczuk, Lena Starnowska,  Maja Kamińska, Iga Klimowicz     
III rząd od lewej: Klaudia Nitka, Oliwia Lijewska, Maja Małecka, Wanessa Bogacka, Maria Socka, Aleksandra Lisiewicz

Grupa V

4 i 5-latki

 mgr Alina Tomaszewska, mgr Grażyna Bojańska

.

.

I rząd od góry od lewej: Radosław Gościński, Igor Kratz, Krzysztof Wolniewicz, Alan Ziarkowski, Ksawier Klimczyk, Alan Sydow, Daniel Gajzler
II rząd od lewej: Dominika Giza, Zuzanna Taistra, Nadia Jankowska, Malwina Nowak, Maja Twardowska, Lena Blada, Magdalena Mataczyńska
III rząd od lewej: Amelia Kucik, Gabriela Banaszkiewicz, Weronika Hak
    Nieobecni: Zuzanna Marchewka, Natalia Kryskowska, Ksawery Brąś, Gracjan Deptuła, Daniel Raczkowski, Fabian       Antosiak, Krystian Kaniewski, Devran Cicek